Odkryj nieznane !

 


Najlepszym momentem na rozpoczęcie nauki nurkowania jest luty-marzec. Oczywiscie w innych terminach też będzie dobrze :-)

Zacznij nurkować w różnych zakątkach świata w 3 prostych krokach.

 

Kurs teoretyczny -

stacjonarnie lub on-line

Trening na basenie

Nurkowanie na wodach otwartych

Rozpocznij kurs teoretyczny SDI Open Water Scuba Diver i opanuj wszystkie ważne informacje. Możesz ukończyć tę fazę poprzez zajęcia stacjonarne lub samodzielną naukę on-line, we własnym tempie, w zaciszu własnego domu.Idealnie w okresie luty-marzec
Następnym krokiem będzie ukończenie szkolenia rozwijającego umiejętności w wodzie. Odbywa się to na basenie z aqualungiem nurkowym pod nadzorem instruktora SDI.Idealnie w okresie marzec-kwiecień
Ostatnim krokiem jest wykonanie wymaganej liczby nurkowań szkoleniowych SDI Open Water pod nadzorem instruktora SDI.
Tutaj zastosujesz to, czego nauczyłeś się podczas sesji teoretycznych i sesji basenowych, jednocześnie rozwijając umiejetności praktycznei, które można zdobyć tylko dzięki doświadczeniu w realnym srodowisku na otwartych wodach.

Idealnie w okresie maj-czerwiec

bo póżniej cały sezon nurkowy w PL jest przed Tobą :-)


Dlaczego powinieneś nauczyć się nurkować?

*** Obejrzyj ten film i przekonaj się sam! ***


Moment, gdy bierzesz pierwszy oddech pod wodą, jest to doświadczenie nie do opisania. Zdobywając certyfikat SDI Open Water Scuba Diver, będziesz mógł odkrywać zupełnie nowy świat… pełen życia, historii i nieważkości. W U-DIVE obiecujemy zapewnić absolutnie najlepsze wrażenia z nurkowania dla początkujących. Doświadczona Kadra poprowadzi Cię przez Twoją podróż i pomoże odkryć ten nowy i czarujący świat.
 

Gotowy do podjęcia decyzji?


 

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =