Szkolenia IDF

U-DIVE Szkoła Nurkowania prowadzi szkolenia nurkowe od 2015 roku, również według standardów polskiej organizacji nurkowej IDF - International Diving Federation.
IDF to nowoczesny system szkolenia kładącego nacisk na bezpieczeństwo – zarówno samego nurka jak i środowiska naturalnego.
Instruktor prowadzący szkolenia związany z nurkowaniem od 15 lat.

Każde szkolenie nurkowe zakończone pozytywnie przez kursanta jest potwierdzane certyfikatem honorowanym na całym świecie.
 Safety First!
International Diving Federation wytyczając standardy szkoleniowe uznało bezpieczeństwo w nurkowaniu za priorytet. Dzięki temu na każdym poziomie szkolenia pojawiały się umiejętności ratownicze dopasowane do możliwości kursantów. Wierzymy, że to samodzielność i kompetencje są kluczem do zwiększenia bezpieczeństwa, a tym samym i komfortu wszystkich nurkujących. W kwestiach bezpieczeństwa IDF nie chodzi na kompromisy.
Wysokie progi i wymagania skierowane do instruktorów nurkowania pozwoliły natomiast na wprowadzenie realnych zmian w jakości szkolenia i stworzenie spójnej linii dydaktycznej na wszystkich poziomach.
Future is now!
Naszym znakiem rozpoznawczym są najwyższej jakości atrakcyjne materiały szkoleniowe oraz łączenie możliwości dawanych przez nowe technologie z najbardziej chlubnymi tradycjami nurkowymi, które od lat sprzyjają bezpieczeństwu. Tak powstał nie tylko nowoczesny portal internetowy IDF, możliwość bezpłatnego korzystania z e-certyfikatów i odbywania egzaminów online, ale także seria naszych atrakcyjnych wizualnie i bogatych w wartościowe treści drukowanych podręczników, które otrzymują kursanci na każdym ze szkoleń, w którym uczestniczą.
New Generation!
Naszą przyszłością są nowe pokolenia. To właśnie dla nich – dzisiaj dzieci, a jutro pionierów, odkrywców, ambasadorów podwodnego świata i  przede wszystkim nurków stworzyliśmy rozbudowane i kompleksowe programy umożliwiające zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności w sposób przyjazny, nowoczesny i oparty na doświadczeniach. Naszym marzeniem jest bowiem mądre wychowanie pełnych pasji, kompetentnych młodych ludzi, którzy będą dokonywać wspaniałych rzeczy, kreować nowe rozwiązania i zmieniać świat na lepsze. To do Was należy przyszłość!
 


Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 9 =